Palet Fiyatları

Palet Nedir Ve Çeşitleri Nelerdir?

Arda Palet Orman Ürünleri San Tic Ltd Şti olarak 1994 yılında kurulduğumuzdan beri siz değerli müşterilerimizin palet konusundaki ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Firmamızda kalite prensibimizden ödün vermeden ekonomik palet fiyatları ile sıfır ve ikinci el, her türlü standartta palet bulunmaktadır. En sık tercih edilen paletlerimiz arasında ahşap, fiber, metal, çelik ve plastik paletler yer almaktadır.

 

Plastik Palet Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Plastik paletler özellikle temiz kullanım isteyen, görsel açıdan daha estetik bir görünüm arayan ve uygun fiyatlı palet arayan müşterilerimizin en sık tercih ettiği palet türüdür. Depolarda ve vitrini olan marketlerde plastik paletler daha çok talep edilmektedir. Plastik paletlerimiz aynı zamanda hiçbir bakteriyel bulaşmaya neden olmaz ve istenmeyen haşereleri hiçbir şekilde tutmaz. Çünkü plastik paletlerimizin hiçbir noktasında yuva oluşumuna neden olacak açıklık bulunmamaktadır. Bu nedenle paletlerimiz son derece dayanıklıdır ve daha uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır.

 

Euro Palet Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Kavak ya da çam ağaçlarının kurutulmuş malzemeleri ile üretilen, 80x120x12 cm standart ölçülere sahip Euro paletlerimiz ortalama olarak 20- 30 kilogram ağırlığa sahiptir. Kurutulmuş ağaç malzemeden üretilmesi nedeniyle Euro paletlerimizde mantarlar ve böcek gibi istenmeyen canlılar barınamaz. Euro paletlerimiz ağır malzemelerin taşınması için idealdir. 1 tondan daha fazla yük taşırken dayanıklı olmalarından dolayı kullanım ömrü çok uzundur. Euro palet üretiminde TSE standartlarına uygun, özel olarak üretilen nürveli yani burgulu çiviler kullanıyoruz. Sağlamlığı ve dayanıklılığı yüksek olan Euro paletlerimiz aynı zamanda çevre dostu olup, kullanım süreleri dolduğunda doğaya tekrar kazandırılabilirler.

 

Ahşap Palet Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Ahşap paletlerimizin kullanımları diğer malzemelerden üretilen paletlerin kullanımlarına göre daha yaygındır. Üretimlerinde kullanılan ağacın kalitesi, paletlerin kalitesinin belirlenmesinde büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle Ahşap paletlerimizde kaliteli ağaçlar kullanıyor, paletlerimizin çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Ahşap palet üretimimiz sırasında ahşabın dayanıklılığını artırmak için sıkıştırılması söz konusudur. Ahşap paletlerimizi ikinci el olarak da satışa sunmaktayız. Kullanışlı olması nedeniyle ahşap paletlerimiz çeşitli sektörler tarafından talep edilmektedir. Özellikle yük taşımanın fazla olduğu AVM’lerde ahşap paletlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

 

İkinci El Paletlerin Avantajları Nelerdir?

Arda Palet Orman Ürünleri olarak kullandığınız paletleriniz alıyoruz, gerekli onarımları yapıyor ve sıfır kalitesinde satıyoruz. Kalitesinden ödün vermediğimiz 2. el paletlerimizi sıfır fiyatlarına göre neredeyse yarı yarıya ucuza satıyoruz. Paletlerimizin özellikleri ve çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi almak, palet fiyatlarımızı öğrenmek için ardapalet.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Euro Palet

Euro Palet 

Paletlerimiz aralarında en çok kullanılanları ahşap ve Euro paletlerdir. Euro paletlerin çok fazla tercih edilmesinin nedenlerinin başında, kurutulmuş tahta malzemeden üretilmiş olmalarıdır. Kurutulmuş tahtadan ürettiğimiz Euro paletlerimiz ürünlerinizi mantar ve böcek gibi istenmeyen etkenlerden uzak tutmaktadır. Tek tip olarak ürettiğimiz Euro paletlarimiz hem daha kolay üretilebilmekte hem de firmanızın daha kolay kullanmasına ve daha rahat taşımasına neden olmaktadır. Euro paletlerimizi ağır yüklerin taşınmasında güvenle kullanabilirsiniz.

 

Euro Paletlerimizin Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Euro paletlerimiz sağlamlık ve dayanıklılık sağlamaktadır.

Euro paletlerimiz çevre dostu olduğu için kullanım süreleri bittiği zaman doğaya tekrar kazandırılabilirler.

Euro paletlerimizi uluslararası standart boyutlarda, seri olarak üretmekteyiz. Bu nedenle Euro paletlerimiz diğer palet türlerinden ayrılmaktadır.

Euro paletlerimizin standart ölçüleri 80x120x12 cm olarak belirlenmiştir.

Euro paletlerimizin yapımında kullanılan malzemeler çam ya da kavak ağaçlarıdır.

Euro paletlerimizin ortalama ağırlıkları 20-30 kilogram arasındadır.

Euro paletlerimiz ağır malzemelerin taşınması için idealdir.

Paletlerimizin üzerinde 1 tondan fazla yük taşınabilir.

Dayanıklı olduklarından dolayı kullanım ömürleri çok uzundur.

Paletlerimizin üretiminde TSE standartlarına uygun çiviler kullanılmaktadır.

Daha sağlam olması için Euro paletlerimizde nürveli yani burgulu özel üretim çiviler kullanılmaktadır.

Euro paletlerimizin üretiminde ağırlıklı olarak makine gücü kullanılmaktadır.

Euro paletlerimiz üretiminden sonra ısıl işlemlere maruz bırakılmaktadır. Bu sayede zararlı canlıların (mantar ve böcek gibi) depolama ve bir ülkeye ya da şehre taşınması sırasında ürünlerinizi ve paletlerimiz korunmaktadır.

Arda Palet olarak müşterilerimize hem sıfır hem de ikinci el olarak Euro palet satışı gerçekleştirmekteyiz.

Euro palet fiyatı peletlerimizin sıfır ve ikinci el olmalarına göre değişiklik göstermektedir. Kullandığınız paletlerinizi alıyoruz ve gerekli onarımları yaptıktan sonra sıfır gibi satmaktayız. Ayrıca bu ikinci el Euro palet fiyatları sıfırlarına göre neredeyse yarı yarıya fark etmektedir.

Euro paletlerimizin köşeleri ovaldir. Bu sayede hem kolay kullanım sağlamaya yardımcı olmakta hem de indirme-taşıma gibi işlemler sırasında avantaj sağlamaktadır. Tüm paletlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek, uzmanlarımızın görüşlerini almak için bizimle iletişime geçebilir, ardapalet.com.tr internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Euro Palet Fiyatları

Euro Palet Fiyatları

Birçok farklı ürün adına palet çeşitleri üretimi yapılmaktadır. Bunlar arasında tahta palet çeşitleri ya da plastik palet çeşitleri ve ikinci el palet çeşitleri gibi birçok farklı paletler adına yapılacak olan talepler gün geçtikçe daha da artmaktadır. Bunun nedeni ise üretimin her geçen gün daha da büyümesi nedeniyledir.

 

Bununla birlikte elbette her tür ürünler adına da birbirinden farklı palet çeşitler de taşıma ya da bir araya getirilerek istifleme noktasında büyük bir ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun için de tek yapılması gereken bu son derece büyük ve kaliteli firma bünyesinde istenilen her hangi bir palet çeşidi adına sipariş vermektir.

 

Üstelik diğer birçok firmaya nazaran son derece uygun euro palet fiyatları ya da diğer birçok değişik paletler adına en uygun fiyatlar bu büyük ve kaliteli firma bünyesinde müşterileri beklemektedir. Ayrıca bu en uygun fiyatlar yanında üretim adına en kaliteli malzemeler kullanılmakta ve son derece üst düzey palet çeşitleri üretimi yapılmaktadır.

 

Önceliğini her zaman müşteri memnuniyeti olarak belirleyen bu kaliteli palet firması bünyesinde istenilen her boyutta ya da her farklı ürünün kullanımı açısından seri bir üretim imkânı bulunmaktadır. Bu güne kadar yapılan tüm palet üretimlerinden her zamanda son derece olumlu geri dönüşler yaşayan bu kaliteli firma, arkasında oldukça büyük bir CV bırakmış durumda.

 

Birbirinden farklı ve kaliteli tahta palet çeşitleri ya da son derece özel bir tasarım ile üretimi yapılmış plastik palet çeşitleri firma bünyesinde müşterilerin isteğine bağlı bir şekilde üretilmektedir.

 

Son teknoloji üretim hattı ve bu alanda birçok işi büyük bir başarı ile sonlandırmış çalışanlar aracılığı sayesinde her ürün büyük titizlik içerisinde yapılmakta ve müşteriye sunulmaktadır. Bunun için de tek yapılması gereken bu büyük ve kaliteli palet firması ile en kısa süre içerisinde iletişime geçmek ve hem büyük bir kaliteli ile tanışmak hem de en uygun euro palet fiyatları ya da birçok farklı palet adına en uygun fiyatlar ile tanışmaktır. Birbirinden farklı ürünler adına kaliteli palet çeşitleri hızlı bir üretim ile müşterinin hizmetindedir.