Palet Fiyatları

Palet Nedir Ve Çeşitleri Nelerdir?

Arda Palet Orman Ürünleri San Tic Ltd Şti olarak 1994 yılında kurulduğumuzdan beri siz değerli müşterilerimizin palet konusundaki ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Firmamızda kalite prensibimizden ödün vermeden ekonomik palet fiyatları ile sıfır ve ikinci el, her türlü standartta palet bulunmaktadır. En sık tercih edilen paletlerimiz arasında ahşap, fiber, metal, çelik ve plastik paletler yer almaktadır.

 

Plastik Palet Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Plastik paletler özellikle temiz kullanım isteyen, görsel açıdan daha estetik bir görünüm arayan ve uygun fiyatlı palet arayan müşterilerimizin en sık tercih ettiği palet türüdür. Depolarda ve vitrini olan marketlerde plastik paletler daha çok talep edilmektedir. Plastik paletlerimiz aynı zamanda hiçbir bakteriyel bulaşmaya neden olmaz ve istenmeyen haşereleri hiçbir şekilde tutmaz. Çünkü plastik paletlerimizin hiçbir noktasında yuva oluşumuna neden olacak açıklık bulunmamaktadır. Bu nedenle paletlerimiz son derece dayanıklıdır ve daha uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır.

 

Euro Palet Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Kavak ya da çam ağaçlarının kurutulmuş malzemeleri ile üretilen, 80x120x12 cm standart ölçülere sahip Euro paletlerimiz ortalama olarak 20- 30 kilogram ağırlığa sahiptir. Kurutulmuş ağaç malzemeden üretilmesi nedeniyle Euro paletlerimizde mantarlar ve böcek gibi istenmeyen canlılar barınamaz. Euro paletlerimiz ağır malzemelerin taşınması için idealdir. 1 tondan daha fazla yük taşırken dayanıklı olmalarından dolayı kullanım ömrü çok uzundur. Euro palet üretiminde TSE standartlarına uygun, özel olarak üretilen nürveli yani burgulu çiviler kullanıyoruz. Sağlamlığı ve dayanıklılığı yüksek olan Euro paletlerimiz aynı zamanda çevre dostu olup, kullanım süreleri dolduğunda doğaya tekrar kazandırılabilirler.

 

Ahşap Palet Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Ahşap paletlerimizin kullanımları diğer malzemelerden üretilen paletlerin kullanımlarına göre daha yaygındır. Üretimlerinde kullanılan ağacın kalitesi, paletlerin kalitesinin belirlenmesinde büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle Ahşap paletlerimizde kaliteli ağaçlar kullanıyor, paletlerimizin çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Ahşap palet üretimimiz sırasında ahşabın dayanıklılığını artırmak için sıkıştırılması söz konusudur. Ahşap paletlerimizi ikinci el olarak da satışa sunmaktayız. Kullanışlı olması nedeniyle ahşap paletlerimiz çeşitli sektörler tarafından talep edilmektedir. Özellikle yük taşımanın fazla olduğu AVM’lerde ahşap paletlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

 

İkinci El Paletlerin Avantajları Nelerdir?

Arda Palet Orman Ürünleri olarak kullandığınız paletleriniz alıyoruz, gerekli onarımları yapıyor ve sıfır kalitesinde satıyoruz. Kalitesinden ödün vermediğimiz 2. el paletlerimizi sıfır fiyatlarına göre neredeyse yarı yarıya ucuza satıyoruz. Paletlerimizin özellikleri ve çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi almak, palet fiyatlarımızı öğrenmek için ardapalet.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İkinci El Ahşap Palet Fiyatları

İkinci El Ahşap Palet Fiyatları

Sitemizde ikinci el ahşap palet fiyatları hakkında her şey bulabileceğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz. Hem de ahşap paletlerin sıfır palet ve Euro palet gibi daha birçok adı ile satışı yapılmaktadır. Ahşap paletlerin ebatları ise 110×130 ve 100×120 şeklinde olan ahşap paletlerden oluşmaktadır.

 

Firmamız hem bakımını ve hem de onarımını yapmaktadır. İkinci el olduğuna bakmayın gerçekten de çok temiz paletlerdir. İkinci el ahşap paletler kredi kartı ile taksit yapılmaktadır. Bu fırsatı kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederim. Tertemiz bir şekilde ahşap paletlerin fiyatları altı yüz liradır. Ahşap euro paketler ise yedi yüz liradır. İstediğiniz paketler tekerlekli masa modelinde ise o zaman fiyatı üç yüz liradır.

 

Ahşap Paletler

 

Ahşap paletler duvar rafı olarak fiyatları iki yüz liradır. İkinci el ahşap palet fiyatları çok uygundur. Yani orijinaline göre belirttiğimiz fiyatlar gerçekten de çok uygun olmaktadır. Ahşap paletlerin sehpa olanını arıyorsanız bunların fiyatları ise üç yüz liradır. Sehpa paletler duvar rafı olanlardan daha ucuz fiyattadır.

 

İkinci el ahşap euro paletlerin fiyatı ikinci el olmasına rağmen daha yüksek olmaktadır. Bu nedenle de fiyatı ise sekiz yüz liradır. Sitemize girip hemen iletişim bilgilerinden telefon numarasını alıp bu ikinci el ahşap paletlerden istediğinizi satın alıp sipariş verebilirsiniz. Sizlere nasıl sipariş vereceğinizi ve ödeme şeklini de anlatacağız. Her zaman sitemizde takipte kalın ve sitemiz ile ilgili bilgileri de almayı unutmayın.

 

İkinci El Palet Fiyatları

İkinci El Palet ( 2.El Palet ) Fiyatları

Ambalajlamada en önemli şey paletlerdir. Taşımacılık sektöründe artık tamamıyla önemi olan, belli uluslararası standartları olan paletler oldukça çok kullanılmaktadır. Palet alımında ikinci eli tercih ederseniz birçok yönden faydalanabilirsiniz. Öncelikle, zaten kullanıldığı için uluslararası standartlara göre imal edilmiştir.

 

Bu yüzden herhangi bir sıkıntı oluşturmaz. Zaten gerekli tüm onarımı yapılır. Siz aldığınız da sıfır gibi bir halde olur. Ayrıca ikinci el olduğu için fiyatlar oldukça uygundur. Sıfır paletler maliyet olarak oldukça yüksektir. Bu yüzden birçok firma ikinci el palet kullanmayı tercih etmektedir. İkinci el palet (2. el palet) fiyatları sıfırlara oranla neredeyse %50 oranında daha düşüktür.

 

İkinci El Palette en Uygun Fiyat

 

Tabi ki birçok çeşit olduğu için fiyatlar da o derece bir farklılık vardır. Farklı kalınlıklarda ki paletler fiyat olarak da farklıdır. Kesinlikle avantaj sağlayacağınız ikinci el paletler ile hem kullanım ve temin açısından rahat edeceksiniz. Hem de ikinci el palet (2. el palet) fiyatları açısından da maddi olarak fayda sağlayacaksınız.

 

Birde şöyle bir detay var ki, artık bu paletler dekorasyon anlamında da kullanılıyor. Günden güne de oldukça da yaygınlaşıyor. Masa, koltuk, sehpa gibi birçok amaçla kullanılıyor. Böyle kullanımlar için tabi ki ikinci el paletler oldukça uygundur. Zaten üstünü boyayarak değiştireceksiniz. Fiyat olarak da çok rahatlıkla herkesin alabileceği şekildedir. Eviniz de, bahçeniz de, iş yerinizde kolayca ikinci el paletlerle bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.