İkinci El Ahşap Palet

İkinci El Ahşap Palet

Ahşap, metal, fiber, çelik, sunta ve özel malzemeler için özel olarak üretilen paletler, çok ağır yükleri indirme ve bindirme işlemi için ideal bir çözümdür. Ağır yükler için dizayn edilen forklift ve palet el arabaları, bir kişinin taşıyamayacağı yükleri, paletlerin yardımı ile kolaylıkla taşımakta ve yükleme işlemlerini yapmaktadır.

 

Taşıma işleminde devrim yapan paletler, forkliftlerle beraber iyi bir ikili oluşturmaktadır. Paletlerden önce, taşıma işi için onlarca işçi gerekiyordu. Oldukça maliyetli olan bu yöntem nedeni ile taşınan malların maliyetleri artıyordu. Paletlere ve palet için özel dizayn edilmiş araçlarla, taşıma işi çok kolay bir hale gelmiştir. Yüklerin birleştirilerek tekerlekli palet aracı ile yük araçlarına götürülmesi oldukça kolay bir hale gelmiştir. Forklift, pratik palet el arabası ve palet yük asansörleri ile yük taşıma işlemi çok hızlanmıştır. Özel dizaynı ile forklift araçların rahat taşımasına yardımcı olmaktadır.

 

En Çok Tercih Edilen Palet

 

Ahşap paletler, en çok tercih edilen paletlerdir. Küçük parçaların paketlenmesi ile, palet üzerine dengeli bir şekilde istif edilmesi, taşınmayı kolaylaştırmaktadır. Palet istifleme şekli, malzemelere zarar vermeyecek şekilde yapılmalıdır. Hızlı nakliyatın en önemli ögesi olan ahşap paletler, en kaliteli şekilde üretilmektedir. Kalitesi ile müşteri memnuniyeti kazanan ahşap paletler, ikinci el ahşap palet seçenekleri ile her kesimden insana hitap etmektedir. Özel dizaynı, yüklemeyi kolaylaştırmaktadır. Sunta paletler yer kaplamamasına karşılık, kapalı alanlar için tercih edilebilir. Büyük marketler için vazgeçilmez olan ahşap paletler, market maliyetlerini düşürmektedir.

 

Diğer sektörler içinde önemli olan ahşap paletler, indirme ve bindirme işini hızlı ve ekonomik hale getirmektedir. Forklift araçlarının çatallarına uyumlu bir şekilde üretilen paletler, forklift aracının yükleri rahat taşıması için dengeli bir tasarımla üretilmiştir. Sağlam ve dayanıklı ahşap palet ürünleri, firmamız tarafından, günün her saatinde hizmet veren müşteri hizmetlerimiz tarafından, siparişi alınabilmektedir. İsteğe göre ikinci el ahşap palet seçenekleri de, müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

 

İstifleme yapılırken, istihap haddi hesaplanmalıdır. İstihap haddi hesaplanmayan yüklemelerde, paletler dayanmayabilir. Bu nedenle, paletleri yükleme işlemlerinde, düzenli yükleme ve yükleme miktarı son derece önemlidir. Sağlıklı bir taşıma için, paletlere uygun yükleme ve istifleme yapılmalıdır.

 

İkinci El Palet Fiyatları

İkinci El Palet ( 2.El Palet ) Fiyatları

Ambalajlamada en önemli şey paletlerdir. Taşımacılık sektöründe artık tamamıyla önemi olan, belli uluslararası standartları olan paletler oldukça çok kullanılmaktadır. Palet alımında ikinci eli tercih ederseniz birçok yönden faydalanabilirsiniz. Öncelikle, zaten kullanıldığı için uluslararası standartlara göre imal edilmiştir.

 

Bu yüzden herhangi bir sıkıntı oluşturmaz. Zaten gerekli tüm onarımı yapılır. Siz aldığınız da sıfır gibi bir halde olur. Ayrıca ikinci el olduğu için fiyatlar oldukça uygundur. Sıfır paletler maliyet olarak oldukça yüksektir. Bu yüzden birçok firma ikinci el palet kullanmayı tercih etmektedir. İkinci el palet (2. el palet) fiyatları sıfırlara oranla neredeyse %50 oranında daha düşüktür.

 

İkinci El Palette en Uygun Fiyat

 

Tabi ki birçok çeşit olduğu için fiyatlar da o derece bir farklılık vardır. Farklı kalınlıklarda ki paletler fiyat olarak da farklıdır. Kesinlikle avantaj sağlayacağınız ikinci el paletler ile hem kullanım ve temin açısından rahat edeceksiniz. Hem de ikinci el palet (2. el palet) fiyatları açısından da maddi olarak fayda sağlayacaksınız.

 

Birde şöyle bir detay var ki, artık bu paletler dekorasyon anlamında da kullanılıyor. Günden güne de oldukça da yaygınlaşıyor. Masa, koltuk, sehpa gibi birçok amaçla kullanılıyor. Böyle kullanımlar için tabi ki ikinci el paletler oldukça uygundur. Zaten üstünü boyayarak değiştireceksiniz. Fiyat olarak da çok rahatlıkla herkesin alabileceği şekildedir. Eviniz de, bahçeniz de, iş yerinizde kolayca ikinci el paletlerle bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.