Plastik Palet Fiyatları

Plastik Palet Fiyatları

Birçok firma adına piyasaya sunduğu ürünler için en önemli durumlardan biri bu ürünler adına kullanılan her hangi bir yardımcı durumun son derece hijyenik olmasıdır. Fabrika içi ya da ürünlerin gideceği her hangi bir depo ve benzeri alanların temizliği son derece büyük bir önem arz etmektedir. Bu noktada her ürünün sağlığa uygun ve temiz koşullarda istenilen her hangi bir noktaya teslim edilmesi ya da saklanması istenir. Bu noktada plastik palet çeşitleri son derece büyük bir önem ar etmektedir. Bu nedenden dolayı da birçok farklı firma bu noktada tahta palet çeşitleri yerine daha hijyenik olan plastik palet çeşitlerini kullanmaktadır.

Bununla birlikte üstelik taşınırken el ya da başka her hangi bir yere zarar gelmemesi noktasında da yine bu son derece kaliteli olan plastik palet çeşitleri oldukça fazla bir şekilde kullanılmaktadır. Birçok farklı renkte de üretimi yapılabilen bu son derece kullanışlı palet çeşitleri için bu durum müşterinin isteğine bağlı olarak değişmektedir.

Transplalet ya da forkliftlerde kullanımı oldukça fazla bir şekilde olan plastik paletler daha birçok farklı alanda da kullanılmaktadır. Her ürün profesyonel bir şekilde ve büyük bir titizlik içerisinde kontrol edilerek üretim hattından geçirilmekte ve bu sayede her müşteriye büyük bir güven aşılanmaktadır. Bu nedenden dolayı da sürekli olarak müşteri potansiyeli bu büyük firma bünyesince artmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Çok Önemli

Bunun yanı sıra ayrıca fiyat konusunda da müşteri memnuniyeti ışığı altında plastik palet fiyatları son derece uygun bir şekilde müşteriye sunulmaktadır. Bu sayede de hem müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulmuş olmakta hem de bir diğer yandan en uygun fiyatlar ile müşterinin bütçesi hiçbir şekilde zorlanmamaktadır.

 

Bu tür plastik palet çeşitlerinin aynı zamanda en büyük özelliklerinden birisi ise her hangi bir şekilde kıymık ya da daha farklı bir şekilde yine her hangi bir mikrop veya daha farklı küçük canlıların belirli oyuklarda yaşayabileceği şekilde bir boşluklar hiçbir şekilde bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra ayrıca tüm bu durumlarla birlikte plastik palet fiyatları da yine bu kaliteli firma bünyesinde müşterilere sunulmaktadır.

 

İkinci El Plastik Palet

İkinci El Plastik Palet

Her çeşitte, palet imalatı ve ikinci El Plastik Palet alım satımında kaliteli hizmet veren Arda Palet sizlere müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sistemi sunmaktadır. Firma 1994 yılından beri vermiş olduğu deneyimli hizmet yapısı ile öne çıkmaktadır. Tüm iş kollarının ahşap palet konusunda ki ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalarda bulunmakta ve en kaliteli, ekonomik yollar ile ikinci el plastik palet alımı gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

Sunduğu ikinci el alımlarda ya da birinci el palet satımlarında kaliteli ham madde yapısı kullanarak meydana getirdiği ürünler ile sizlere avantajlı alım-satım imkânları sunmayı amaç edinmiştir. Firma birinci el ve ikinci el olmak üzere her yapıda ahşap palet satımında bulunmakta ve üretim aşamalarında uzun ömürlü yapılar meydana getirerek ürünlerini oluşturmaktadır.

Plastik Palet Ürünleri

            İkinci El Plastik Palet uygulamalarında ve birinci el plastik palet uygulamaların de tür ne olursa olsun teknolojik olanaklar dâhilinde üretim gösterilmiş olan ürünlerden alım sağlamanızı destekleyen yapısı ile satış gerçekleştirmektedir. Bünyesinde ki ürünlerin teknolojik aşamalara uygun üretimini sağlayarak satışta bulunmaktadır. Kaliteli ürün yapısı oluşturabilen ve teknolojik üretim sağlayan tedarikçi unsurları ile çalışan firma, bu yolla sizlerin de kaliteli hizmetten yararlanmasını sağlamaktadır. İkinci el palet alımlarında sektörün ihtiyacı olan ve yarar sağlayabileceği ürünlerin satışına öncelik vermekte ve bu yolla sizleri doğrudan ihtiyacınıza ulaştırmaktadır.

 

Firma, ikinci ve birinci el satışlarda müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan satış unsurları sağlamaktadır. Tedarikçileri ile yaptığı iş konularında ve satışını sağladığı tüm ürünlerde doğayı koruma ve çevreye saygı gösterme unsurunu barındıran bir işleyiş uygulamaktadır. Alım yaptığınız tüm ürünler yasal oluşumlara uygunluk göstermekte ve doğa tahribi oluşturulmadan elde edilmiş ürünlerden sağlanmaktadır.

 

Alım satım koşullarında ekonomik ve kaliteli oluşumu bir arada yakalayabileceğiniz hizmet sunan uzman firma yapısı, ikinci el alımlarınızda da sizlere kaliteli koşulları sunmaktadır. Ekonomik fayda elde edebileceğiniz yöntemler ile alım -satım koşullarını birleştirmektedir. Ahşap palet, ikinci el plastik palet, birinci el palet satışı sağlayan firma, bu yönde alım gerçekleştirecek olan iş kolları için aranılan adres niteliğindedir. İkinci el koşullarda hem ekonomik hem de hemen hemen her ölçütte ve aranılan özellik cinsinde palet oluşumuna ulaşabileceğiniz bir firma adresidir.

İstanbul Palet

İstanbul Palet

Alanının öncülerinden olan İstanbul Palet olarak firmamız müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı görev edinmiştir.

 

  Palet nedir? Ne için kullanılır? Standartları nelerdir?

 

Palet, sevkiyat sırasında kullanılan malzemelerdir. Paletler, tahta, plastik, metal ve bunların karışımlarından üretilmektedir. Paletler, mm’lik ölçülerle üretilip evrensel olarak standart yoktur. Her ülkenin kendine göre ürettiği palet boyutları bulunur ve palet ismi üretildiği ülkenin ismini ön ek olarak alır. Örneğin Kuzey Amerika’da üretilen bir palet ” Kuzey Amerika paleti” ismini alır. Paletler taşımacılığın vazgeçilmez unsurlarıdır ve ürünlerin kolaylıkla ve sorunsuz taşınmalarına yardımcı olurlar.

 

 Paletler ne işe yararlar?

 

Paletler her şeyden önce zamandan tasarruf etmemizi sağlarlar. Taşıma sırasında olabilecek darbelere, çizilmelere ve kırılmalara karşı taşınılan malları korurlar. Firmalara da avantaj sağlarlar. Firmaların işçi maliyetlerinin azalmasına neden olurlar. Çünkü işçi sayısının azalmasına olanak tanır. Paletler, ayrıca ürünlerin taşımasını kolaylaştırırlar. Depodaki ürünlerin düzenliliğini sağlarlar. Düzenli bir taşımacılık sağladıkları gibi ürün yerleştirilmesinde kolaylık tanırlar. Paletler, ayrıyeten depodaki ürünlerin doğal afetlere özellikle de sele karşı korurlar.

 

Paletlerin türleri nelerdir? Ve en çok tercih edilen palet türleri hangileridir? Peki, neden bu tür paletler daha çok tercih edilirler?

 

Paletlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Çünkü paletler tahta, plastik ve metalden yapıldıkları gibi bunların çeşitli karışımlarından da üretilebilmektedirler. Bunların arasında en çok kullanılanları Euro, Ahşap ve Plastik paletlerdir. Bu üç palet hem çok üretilirler hem de uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Bunların arasında en çok plastik palet tercih edilmektedir. Nedeni ise plastik paletlerin ucuz olduğu kadar hafif malzemeden yapılmış olmalarıdır. Plastik paletlerin taşınması kolaydır.

 

Plastik paletler daha kolay üretilirler. Seri üretime diğerlerine göre daha uygundur. Tahta paletlerin tercih edilmesinin nedeni ise doğaya geri kazandırabilmeleridir. Tahta paletinizin ömrü bittiğinde çöpe atmazsınız. Onu değerlendirebilirsiniz. Plastik ve euro paletler ise doğaya geri kazandırılamazlar. Euro paletlerin tercih ve üretilme nedenleri daha kaliteli ürün olmalarından dolayı ömürlerinin uzun ve daha kaliteli hizmet verebilmeleridir. Euro paletlerin tahta ve plastik paletlere karşı daha ağır olmaları bir dezavantajıdır. İstanbul Palet firmamız ise isteğe göre istenilen sayıda palet üretimi yapabilmektedir.

 

Paletler nasıl üretilir ve ne gibi işlemlere tabi tutulurlar?

 

Paletler, özel üretimin malzemeleridir. Üretiminde seri üretim olabileceği gibi küçük işletmelerde manuel üretim de olabilmektedir. Paletlerin genel bir özellikleri ise kullanılan çivilerinin nervürlü yani burgulu olmasıdır. Ayrıca zararlı bakterileri bünyesinde barındırmasın diye de ısıl işlemlerden ve fumigasyon işleminden geçirilirler.