İhracat Sandığı

İhracat Sandığı

İhracat sandığı son dönemde ihracat firmalarının ürünlerini güvenle ulaştırmak istedikleri pazara güvenle taşınmasını sağlayan en iyi ambalajlama sistemidir. İhracat sandıklarının yük taşımacılığı konusunda çok büyük faydaları bulunmaktadır. Ürünlerin daha düzenli ve zarar görmeden taşınması sebebiyle ihracat sandığı imalatı sürecine de ağırlık verilmiştir. Sağlam ambalajlama tekniği ile uzun süreli kullanım alanlarında yapılan ambalajın bozulma riski kesinlikle bulunmamaktadır. Her türlü ebatta üretilebilen ihracat sandıkları sizin belirlediğiniz ölçülerde de üretilmektedir. Plastik ya da ahşap olarak üretilebilen bu sandıklar sayesinde ürünlerinizi ne kadar uzağa gönderirseniz gönderin bozulma ya da dağılma gibi bir durumla karşılaşmayacaksınız.

 

İhracat sandıkları sayesinde bozulmayan ambalajlar ile müşterilerinizin memnuniyetini arttırarak lojistik kalitenizi ortaya koyabilirsiniz. Müşterilerin isteklerine göre belirlenen sandık ölçüleri nedeniyle fiyatları son derece farklılık göstermektedir. Sizin ürünlerinizin yapısına göre en uygun ihracat sandığının hangisi olduğunu ve ölçülerinin nasıl olması gerektiği konusunda sizlere fikir veriyoruz ve tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda sandıklarınızı imal ediyoruz.

 

Plastik ya da ahşap olarak hazırlattırabileceğiniz ihracat sandıkları sayesinde uzun yıllar ürünlerinizi tam güvenle taşıyacak ve müşterilerinize ambalajı bozulmuş ya da dağılmış ürün göndermeyeceksiniz. İhracat sandığı sürecinde ahşaptan ya da kontraplaktan yapılması birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajların başında da ahşabın nem oranını emerek ürüne zarar vermesine engel olmasıdır. Kaliteli ahşabın kullanıldığı sandıklarda ürünler kolay kolay mevsim şartlarından etkilenmiyor. Her türlü mevsim şartlarında kullanabileceğiniz bu sandıklar sayesinde ürünlerinizin zarar görmeden karşı tarafa teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Sağladığı Avantajlar

İhracat sandığı sağladığı avantajlar kadar ürünün taşınmasında da çok büyük rahatlıklar sağlamaktadır. Küçük çaplı ürünlerin bir arada tutulması ve taşınması da bu sandıklar sayesinde daha kolay olmaktadır. Tek tek küçük kolileri taşımaktansa büyük ihracat sandıkları içerisine istiflenecek ürünler daha kısa sürede taşınma imkânına sahiptir. İhracat sandıklarında kullanılan ebatlar ve malzemelere göre farklı fiyat aralıkları oluşmaktadır.

 

Bu tamamen müşterinin belirleyeceği bir durumdur. Ambalajlanması istenilen ürüne göre bir sandık üretileceği zaman ürünün özellikleri de dikkate alınarak istenilen ölçülerde ve malzemede üretilmektedir. Bazen plastik ihracat sandığı yeterli olurken bazen daha sağlam bir malzeme olan ahşabın kullanılması gerekebilir.