İkinci El Ahşap Palet Fiyatları

İkinci El Ahşap Palet Fiyatları

Sitemizde ikinci el ahşap palet fiyatları hakkında her şey bulabileceğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz. Hem de ahşap paletlerin sıfır palet ve Euro palet gibi daha birçok adı ile satışı yapılmaktadır. Ahşap paletlerin ebatları ise 110×130 ve 100×120 şeklinde olan ahşap paletlerden oluşmaktadır.

 

Firmamız hem bakımını ve hem de onarımını yapmaktadır. İkinci el olduğuna bakmayın gerçekten de çok temiz paletlerdir. İkinci el ahşap paletler kredi kartı ile taksit yapılmaktadır. Bu fırsatı kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederim. Tertemiz bir şekilde ahşap paletlerin fiyatları altı yüz liradır. Ahşap euro paketler ise yedi yüz liradır. İstediğiniz paketler tekerlekli masa modelinde ise o zaman fiyatı üç yüz liradır.

 

Ahşap Paletler

 

Ahşap paletler duvar rafı olarak fiyatları iki yüz liradır. İkinci el ahşap palet fiyatları çok uygundur. Yani orijinaline göre belirttiğimiz fiyatlar gerçekten de çok uygun olmaktadır. Ahşap paletlerin sehpa olanını arıyorsanız bunların fiyatları ise üç yüz liradır. Sehpa paletler duvar rafı olanlardan daha ucuz fiyattadır.

 

İkinci el ahşap euro paletlerin fiyatı ikinci el olmasına rağmen daha yüksek olmaktadır. Bu nedenle de fiyatı ise sekiz yüz liradır. Sitemize girip hemen iletişim bilgilerinden telefon numarasını alıp bu ikinci el ahşap paletlerden istediğinizi satın alıp sipariş verebilirsiniz. Sizlere nasıl sipariş vereceğinizi ve ödeme şeklini de anlatacağız. Her zaman sitemizde takipte kalın ve sitemiz ile ilgili bilgileri de almayı unutmayın.

 

Posted in Palet Blog and tagged , , .