İkinci El Ahşap Palet

İkinci El Ahşap Palet

Ahşap, metal, fiber, çelik, sunta ve özel malzemeler için özel olarak üretilen paletler, çok ağır yükleri indirme ve bindirme işlemi için ideal bir çözümdür. Ağır yükler için dizayn edilen forklift ve palet el arabaları, bir kişinin taşıyamayacağı yükleri, paletlerin yardımı ile kolaylıkla taşımakta ve yükleme işlemlerini yapmaktadır.

 

Taşıma işleminde devrim yapan paletler, forkliftlerle beraber iyi bir ikili oluşturmaktadır. Paletlerden önce, taşıma işi için onlarca işçi gerekiyordu. Oldukça maliyetli olan bu yöntem nedeni ile taşınan malların maliyetleri artıyordu. Paletlere ve palet için özel dizayn edilmiş araçlarla, taşıma işi çok kolay bir hale gelmiştir. Yüklerin birleştirilerek tekerlekli palet aracı ile yük araçlarına götürülmesi oldukça kolay bir hale gelmiştir. Forklift, pratik palet el arabası ve palet yük asansörleri ile yük taşıma işlemi çok hızlanmıştır. Özel dizaynı ile forklift araçların rahat taşımasına yardımcı olmaktadır.

 

En Çok Tercih Edilen Palet

 

Ahşap paletler, en çok tercih edilen paletlerdir. Küçük parçaların paketlenmesi ile, palet üzerine dengeli bir şekilde istif edilmesi, taşınmayı kolaylaştırmaktadır. Palet istifleme şekli, malzemelere zarar vermeyecek şekilde yapılmalıdır. Hızlı nakliyatın en önemli ögesi olan ahşap paletler, en kaliteli şekilde üretilmektedir. Kalitesi ile müşteri memnuniyeti kazanan ahşap paletler, ikinci el ahşap palet seçenekleri ile her kesimden insana hitap etmektedir. Özel dizaynı, yüklemeyi kolaylaştırmaktadır. Sunta paletler yer kaplamamasına karşılık, kapalı alanlar için tercih edilebilir. Büyük marketler için vazgeçilmez olan ahşap paletler, market maliyetlerini düşürmektedir.

 

Diğer sektörler içinde önemli olan ahşap paletler, indirme ve bindirme işini hızlı ve ekonomik hale getirmektedir. Forklift araçlarının çatallarına uyumlu bir şekilde üretilen paletler, forklift aracının yükleri rahat taşıması için dengeli bir tasarımla üretilmiştir. Sağlam ve dayanıklı ahşap palet ürünleri, firmamız tarafından, günün her saatinde hizmet veren müşteri hizmetlerimiz tarafından, siparişi alınabilmektedir. İsteğe göre ikinci el ahşap palet seçenekleri de, müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

 

İstifleme yapılırken, istihap haddi hesaplanmalıdır. İstihap haddi hesaplanmayan yüklemelerde, paletler dayanmayabilir. Bu nedenle, paletleri yükleme işlemlerinde, düzenli yükleme ve yükleme miktarı son derece önemlidir. Sağlıklı bir taşıma için, paletlere uygun yükleme ve istifleme yapılmalıdır.

 

Posted in Palet Blog and tagged , .