Avrupa Yakası Paletçi

Avrupa Yakası Paletçi

 

Eğer siz de palet satın almak istiyorsanız Arda Palet adı ile firmamızla çalışabilirsiniz. Sizler için en kaliteli paletleri üreterek hizmet vermekteyiz. 1994 Yılından bu yana engin tecrübelerimizle faaliyette olmaktayız. Firmamız Avrupa Yakası paletçi olarak sizlere hizmet vermektedir. Amacımız başta İstanbul olmak üzere çevre illerin palet ihtiyacını karşılamak olmuştur.

Herkesin ihtiyacına göre palet üretip Avrupa Yakası palet fiyatları ile satışımızı gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli ürünlerimiz ve uygun ekonomik fiyat ile sizler için hizmet sunuyoruz. Sıfır ve ikinci el olmak üzere paletler üretiyoruz.

Arda Palet firması olarak sizlerin ihtiyacına uygun birçok ürün üretmekteyiz. Son kalite palet üretimi yaparak her geçen gün büyümeyi hedefliyoruz. Beğeninize sunduğumuz ürünlerimiz; palet, euro palet, ahşap palet, ikinci el palet, palet imalatı, palet dekorasyonu, plastik palet, kereste ve ihracat sandıklarıdır.

Palet üretimi yaparken sizlerin ihtiyacını en iyi karşılayacak ürünler yapıyoruz. Taşıma esnasında palete yüklenen ürünlerin zarar görmemesi için son kalite paletler üretiyoruz. Ayrıca ürünlerimizi sizin seçtiğiniz renklerde de yapabiliyoruz.

Call Now Button
WhatsApp WhatsApp Bize Yazın