İkinci El Palet

İkinci el palet tercihini firmamızdan çok sayıda değişik firmalar tercih ediyorlar. Firmaların bizden ürün tercihi yapmasının en önemli nedeni ise firmamızın kendilerine sunmuş olduğu uygun fiyatlardır. Firmamız müşterilerine uygun fiyatlarla ürün verdiği gibi ekonomik fiyatlarla veriyor.  Firmamızın vermiş olduğu fiyatlardan müşterilerimiz oldukça memnun kalıyorlar. Biz arda palet firması olarak müşterilerimize her zaman kaliteli ve uygun fiyatlarla ürünlerimizin satışını yapıyoruz. İstanbul çevresindeki çoğu fabrikaya ve ticarethanelerin bulunduğu yerlere firmamız birçok ürün temin ediyor. Sizde firmamızdan ürün talep etmek isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

İkinci El Palet Nedir?

İkinci el palet ne demek kısaca sizlere bilgi vermek istiyoruz. Çoğunlukla sanayi kuruluşlarından olan fabrikaların ve diğer işletmelerin işlerinde kullanmak üzere aldıkları üründür. Sıfır palete göre daha uygun fiyatlıdır. Firmamız ürün ihtiyacı olan sanayi kuruluşlarının palet ihtiyacını karşılamaktadır. Firmamız sıfır paletler gibi kaliteli bir şekilde müşterilerimize ürün satışı yapıyoruz. İstanbul’da bulunan çoğu sanayi kuruluşunun olduğu yerlere farklı malzemelerin satışını yapan firmamız kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden hizmetlerine devam ediyor.

 

İkinci El Palet Fiyatları

İkinci el palet fiyatları firmamız tarafından müşterilerime ekonomik fiyatlarla veriliyor. Firmamız müşterilerine malzemelerin satışlarında indirimler yaparak kendilerinin memnuniyetini kazanıyor. Firmamızdan hizmet alan müşteriler firmamıza ödemelerini kredi kartıyla yapmak isterlerse firma olarak biz müşterilerimize uygun taksit seçeneği sunuyoruz.  Toplu malzeme alımlarında ödeme seçeneklerini uzun vadelere yayarak müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Piyasaya göre daha kaliteli ve ucuz bir şekilde ürünlerimizin satışı yapıyoruz. Firmamızın diğer ürün ve malzemelerini ihtiyacınız doğrultu da uygun fiyatla ve kaliteli bir şekilde temin edebilirsiniz. Eğer isterseniz bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Firmamıza ulaşabileceğiniz birçok fırsatı sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Ambalajlamada en önemli şey paletlerdir. Taşımacılık sektöründe artık tamamıyla önemi olan, belli uluslararası standartları olan paletler oldukça çok kullanılmaktadır. Palet alımında ikinci eli tercih ederseniz birçok yönden faydalanabilirsiniz. Öncelikle, zaten kullanıldığı için uluslararası standartlara göre imal edilmiştir.

Bu yüzden herhangi bir sıkıntı oluşturmaz. Zaten gerekli tüm onarımı yapılır. Siz aldığınız da sıfır gibi bir halde olur. Ayrıca ikinci el olduğu için fiyatlar oldukça uygundur. Sıfır paletler maliyet olarak oldukça yüksektir. Bu yüzden birçok firma ikinci el palet kullanmayı tercih etmektedir. İkinci el palet (2. el palet) fiyatları sıfırlara oranla neredeyse %50 oranında daha düşüktür.

 

İkinci El Ahşap

İkinci el palet çeşitlerimiz arasında bulunan ikinci el ahşap palet müşterilerimiz tarafından en çok talep gören palet çeşitlerimiz arasında geliyor. Müşterilerimizin en çok bizden ahşap palet talep etmesinin nedeni üzerine koymak istediği ürünün kaymaması içindir. Diğer palet çeşitlerine göre zemini kaygan olmayan palet çeşitlerimiz arasında yer alıyor. Ahşap paletlerimizi sağlam ve dayanıklı ahşaplardan imal ederek müşterilerimizin satışına sunuyoruz. Ahşap paletlerimiz hijyenik olmayan hiçbir şey içermez. Firmamızdan ahşap palet tercih eden müşterilerimiz almış oldukları ahşap paletleri çok farklı alanlarda kullanıyorlar.

Müşterilerimizin firmamızdan aldığı ahşap paletlerin kullanım alanlarını yazacağız.;

  • Üretim sürecinde olan taşıma işlerinde
  • İhracat yaparken nakliye taşımacılığında
  • Alışveriş merkezlerinin veya gıda, inşaat yerlerindeki ürünlerin taşınmasında
  • Ahşap paletlere çok fazla ihtiyaç duyuyorlar.

Firmamızdan bu yerlerde kullanılmak üzere çok sayıda ahşap paleti siparişi alıyoruz. Kendilerine kullanmaları için kaliteli ahşap paleti satıyoruz. Firmamızın ahşap palet ölçüleri ise şu şekilde oluyor. 80×120 ebatlarında, 100×120 ebatlarında, 110×130 ebatlarında 70×100 ebatları ve 60×80 ebatlarında ahşap paletlerimiz bulunuyor. Sizin de kaliteli ahşap palet ihtiyacınız varsa firmamıza kolay bir şekilde ulaşarak ihtiyacınızı bizden temin edebilirsiniz.

 

İkinci El Plastik

İkinci el palet çeşitlerimiz arasındaki bir başka palet çeşidimiz ise plastik paletlerdir. Firmamız bünyesinde bulunan plastik paletleri teknolojinin nimetlerinden faydalanarak imal ediyoruz. Kaliteli malzemeden yaparak müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Firmamızın müşterilerine satmış olduğu plastik paletler oldukça sağlam malzemeden yapılmış paletlerdir. Sağlam olan plastik paletlerimiz oldukça kullanışlıdır. Müşterilerimiz firmamızdan plastik talep tercihini sık bir şekilde yapıyorlar. Firmamız bünyesinde bulunan kaliteli plastik paletlerimizin ölçülerinden bahsetmek istiyoruz. 80×120 ebatlarında paletlerimiz mevcuttur. Bunun haricinde firmamızda 100×120 cm ebatlarında ve 80×120 cm ebadında ve değişik modellerde plastik palet çeşidimiz bulunuyor. Sizin de tercihiniz kaliteli plastik paletse firmamıza telefonlarımızdan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

 

Palet Alan Yerler

Ürünlerimiz sanayi kuruluşları tarafından firmamızdan sıkça tercih ediliyor. Firmamız her zaman müşterilerine kaliteli ürünlerin satışını yapıyor. Firmamızda çeşitli şekillerde paletler bulunuyor. Ahşap ve plastik şekilde ikinci paletlerin yanında Euro palet satışımızla da müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Firmamız kullanılmış palet alan yerler içerisinde en çok tanınan firmaların başında geliyor.

Bizler firma olarak müşterilerimize kaliteli ürünü ekonomik fiyatlarla satmayı ilke edinmiş bir firmayız. Bu yüzden vermiş olduğumuz kaliteli hizmetten dolayı müşterilerimiz bizleri tercih ediyorlar. Müşterilerimize satmış olduğumuz ürünlerimiz insan sağlığına hiçbir zararı olmayan maddelerden yapılıyor.

Bu şekilde ürünlerimizi düzelterek ve sıfır haline getiriyoruz. Kaliteli malzemeler satmamız nedeniyle müşteriler tarafından sıkça tercih edilen firmalar arasında yer alıyoruz. Sizde bizden hizmet almak istiyorsanız telefonla bize ulaşabildiğiniz gibi bizlere online olarak ulaşabilirsiniz. Firmamız hakkında daha detaylı bilgiyi ardapalet.com.tr sitemizin linkine girerek öğrenebilirsiniz. Fiyatlarımızı sitemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Her zaman müşteri memnuniyetine öp planda tutan firmamız çok değer verdiği müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarına devam ediyor. Birbirinden farklı malzemelerin belli işlemlerden geçirerek müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Kullanılmış olduğunuz ürünleri firmamız geri alarak tamirini yapıp size geriye tekrar veriyor. Aynı şekilde tamir ve bakımını yaptıktan sonra müşterisine geri teslim ediyor.

 

İkinci El Palette en Uygun Fiyat

Tabi ki birçok çeşit olduğu için fiyatlar da o derece bir farklılık vardır. Farklı kalınlıklarda ki paletler fiyat olarak da farklıdır. Kesinlikle avantaj sağlayacağınız ikinci el paletler ile hem kullanım ve temin açısından rahat edeceksiniz. Hem de ikinci el palet (2. el palet) fiyatları açısından da maddi olarak fayda sağlayacaksınız.

Birde şöyle bir detay var ki, artık bu paletler dekorasyon anlamında da kullanılıyor. Günden güne de oldukça da yaygınlaşıyor. Masa, koltuk, sehpa gibi birçok amaçla kullanılıyor. Böyle kullanımlar için tabi ki ikinci el paletler oldukça uygundur. Zaten üstünü boyayarak değiştireceksiniz. Fiyat olarak da çok rahatlıkla herkesin alabileceği şekildedir. Eviniz de, bahçeniz de, iş yerinizde kolayca ikinci el paletlerle bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

 

Call Now Button
WhatsApp WhatsApp Bize Yazın