Palet Fiyatları

Firmamızda kalite prensibimizden ödün vermeden ekonomik palet fiyatları ile sıfır ve ikinci el, her türlü standartta palet bulunmaktadır. En sık tercih edilen paletlerimiz arasında ahşap, fiber, metal, çelik ve plastik paletler yer almaktadır. Arda Palet Orman Ürünleri San Tic Ltd Şti olarak 1994 yılında kurulduğumuzdan beri siz değerli müşterilerimizin palet konusundaki ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

palet-fiyatlari

Palet Fiyatları Nedir ?

Plastik paletler özellikle temiz kullanım isteyen, görsel açıdan daha estetik bir görünüm arayan ve uygun fiyatlı palet arayan müşterilerimizin en sık tercih ettiği palet türüdür. Depolarda ve vitrini olan marketlerde plastik paletler daha çok talep edilmektedir. Plastik paletlerimiz aynı zamanda hiçbir bakteriyel bulaşmaya neden olmaz ve istenmeyen haşereleri hiçbir şekilde tutmaz. Çünkü plastik paletlerimizin hiçbir noktasında yuva oluşumuna neden olacak açıklık bulunmamaktadır. Bu nedenle paletlerimiz son derece dayanıklıdır ve daha uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır.

 

Palet Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?

Kavak ya da çam ağaçlarının kurutulmuş malzemeleri ile üretilen, 80x120x12 cm standart ölçülere sahip Euro paletlerimiz ortalama olarak 20- 30 kilogram ağırlığa sahiptir. Kurutulmuş ağaç malzemeden üretilmesi nedeniyle Euro paletlerimizde mantarlar ve böcek gibi istenmeyen canlılar barınamaz. Euro paletlerimiz ağır malzemelerin taşınması için idealdir. 1 tondan daha fazla yük taşırken dayanıklı olmalarından dolayı kullanım ömrü çok uzundur. Euro palet üretiminde TSE standartlarına uygun, özel olarak üretilen nürveli yani burgulu çiviler kullanıyoruz. Sağlamlığı ve dayanıklılığı yüksek olan Euro paletlerimiz aynı zamanda çevre dostu olup, kullanım süreleri dolduğunda doğaya tekrar kazandırılabilirler.

Fiyatları

Ahşap paletlerimizin kullanımları diğer malzemelerden üretilen paletlerin kullanımlarına göre daha yaygındır. Üretimlerinde kullanılan ağacın kalitesi, paletlerin kalitesinin belirlenmesinde büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle Ahşap paletlerimizde kaliteli ağaçlar kullanıyor, paletlerimizin çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Ahşap palet üretimimiz sırasında ahşabın dayanıklılığını artırmak için sıkıştırılması söz konusudur. Ahşap paletlerimizi ikinci el olarak da satışa sunmaktayız. Kullanışlı olması nedeniyle ahşap paletlerimiz çeşitli sektörler tarafından talep edilmektedir. Özellikle yük taşımanın fazla olduğu AVM’lerde ahşap paletlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

 

İkinci El Paletlerin Avantajları Nelerdir?

Arda Palet Orman Ürünleri olarak kullandığınız paletleriniz alıyoruz, gerekli onarımları yapıyor ve sıfır kalitesinde satıyoruz. Kalitesinden ödün vermediğimiz 2. el paletlerimizi sıfır fiyatlarına göre neredeyse yarı yarıya ucuza satıyoruz. Paletlerimizin özellikleri ve çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi almak, palet fiyatlarımızı öğrenmek için ardapalet.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Call Now Button
WhatsApp WhatsApp Bize Yazın